Akce a novinky

Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování_Šablony pro MŠ a ZŠ I..docxStáhnout
Informace o zpracování osobních údajů - GDPR.JPGStáhnout

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_16_022  Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je kombinací aktivit z těchto oblastí: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů MŠ, usnadňování přechodu dětí z MŠ do ZŠ.

Cílem našeho projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta v mateřské škole, sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv  a prohloubení spolupráce s rodiči dětí prostřednictvím odborně zaměřených tematických setkávání.

UZAVŘENÍ MŠ

28. 03. 2019

Vážení rodiče, oznamujeme Vám uzavření mateřské školy od 22. 6. 2019 do 30.8. 2019. Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce prostor mateřské školy. …

Zjistit více