Akce a novinky

Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování_Šablony pro MŠ a ZŠ I..docxStáhnout
Informace o zpracování osobních údajů - GDPR.JPGStáhnout

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_16_022  Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je kombinací aktivit z těchto oblastí: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů MŠ, usnadňování přechodu dětí z MŠ do ZŠ.

Cílem našeho projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta v mateřské škole, sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv  a prohloubení spolupráce s rodiči dětí prostřednictvím odborně zaměřených tematických setkávání.

Plán školních akcí pro první pololetí školního roku 2019/2020

11. 9. „Interaktivní program“ s ilustrátorem Adolfem Dudkem - 9,00 v MŠ

16. 9. Ukázková hodina fotbalu v Rozhovicích na fotbalovém hřišti

17. 9. „Máša a medvědi“ – hraje divadlo JÓJO – 8,00 v MŠ

Druhá polovina měsíce září – „Výcvik pejsků“ – datum upřesníme 2-3 dny před akcí – podle počasí. Uskuteční se dopoledne na školní zahradě.

1.10. „Jak se žije v lese“ – ekologický program – 9,00 v MŠ

Během prvních 14 dnů v říjnu – polodenní výlet do Heřmanova Městce – doplnění poznatků k tematice lesa a cestiček – datum upřesníme podle počasí. Odchod na autobus v 8:30, návrat na oběd do MŠ.

7. 10.  „Jak Jeníček zlobil a o lesních pěšinkách“ – hraje divadlo U dvou sluncí - 8,30 v MŠ

18. 10. „Den stromu“ – oslavy na školní zahradě – dopoledne

11. 11. „Svatomartinská slavnost na školní zahradě“ – společná akce s rodiči a širokou veřejností – 15,30

školní zahrada

12. 11. „Vánoční fotografování“ – 8,00 v MŠ

19. 11. „Rampouchová pohádka“ – hraje divadlo JÓJO – 8,00 v MŠ

5. 12. „Čert a Mikuláš v mateřské škole“ – mikulášská nadílka s doprovodem hodného čerta – dopoledne

v MŠ

První polovina prosince – výstava Betlémů v Heřmanově Městci – dopolední výlet, datum upřesníme. Odchod na autobus v 8:30, návrat na oběd do MŠ.

17. 12. „Vánoční vystoupení“ – vystoupení pro rodiče a širokou veřejnost v kulturním

domě v Bylanech – 15,30.

18. 12. „Hračky“ – ekologický program 9,00 v MŠ

20. 12. „Vánoční jarmark“ – dopoledne v MŠ.

Prvních 14 dní v lednu – „Tříkrálová sbírka“

22. 1. „Hrnečku vař“ – hraje divadlo JÓJO – 8,00 v MŠ

Novinky