Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzděláváí.pdfStáhnout
Kritéria přijímacího řízení na školní rok 2019_20_MŠ_Bylany.pdfStáhnout
VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ_Seznam_nepřijatých.pdfStáhnout
VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ_Seznam_přijatých.pdfStáhnout

do Mateřské školy, Bylany, okres Chrudim pro školní rok 2019/2020

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2019/20 proběhne v Mateřské škole, Bylany, okres Chrudim dne 7. 5. 2019 od 10:30 do 15:00 hodin v kanceláři ředitelky mateřské školy.

Rodiče (nebo jiní zákonní zástupci), kteří mají zájem o umístění dítěte do mateřské školy od začátku školního roku 2019/20, vyplní před termínem zápisu žádost o přijetí dítěte do mateřské školy (ke stažení na webových stránkách mateřské školy). Dále zajistí potvrzení žádosti dětským lékařem, který má dítě v péči. Žádost v termínu zápisu osobně donesou do mateřské školy, kde dostanou evidenční číslo své žádosti.

Pro ověření totožnosti žadatele a dítěte je nutné donést k zápisu občanský průkaz žadatele a rodný list dítěte.
Pořadí přijetí žádosti nehraje v jejich posuzování žádnou roli. Po ukončení zápisu jsou žádosti posouzeny a bodově ohodnoceny podle předem stanovených kritérií. Kritéria pro přijetí dítěte jsou před zápisem zveřejněna na webových stránkách mateřské školy. Děti jsou do mateřské školy přijímány podle počtu volných míst a podle počtu dosažených bodů.

Do 30 dnů od přijetí žádosti je na webových stránkách mateřské školy a na přístupné vývěsce v mateřské škole zveřejněn pod evidenčními čísly žádostí seznam přijatých dětí. V případě nepřijetí dítěte dostanou rodiče doporučenou zásilkou písemné rozhodnutí. Proti rozhodnutí je možné se prostřednictvím ředitelky mateřské školy do 15 dnů odvolat ke Krajskému úřadu Pardubického kraje (podrobnější informace o ustanovení zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, jsou uvedeny na rozhodnutí).

Mgr. Gabriela Kabešová, MBA

ředitelka mateřské školy