Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání_2021.pdfStáhnout
Informace k přijímacímu řízení 2021_2022_b.pdfStáhnout
Kritéria_Přijímací řízení_2021_22_b.pdfStáhnout
Seznam přijatých dětí 2021_22b).pdfStáhnout

Přijímací řízení do Mateřské školy, Bylany, okres Chrudim na uvolněné místo pro školní rok 2021/2022 b)

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2021/22 b) proběhne v Mateřské škole, Bylany, okres Chrudim dne 23. 8. 2021 od 10:30 do 15:00 hodin v kanceláři ředitelky mateřské školy.

Rodiče (nebo jiní zákonní zástupci), kteří mají zájem o umístění dítěte do mateřské školy vyplní před termínem zápisu žádost o přijetí dítěte do mateřské školy (ke stažení na webových stránkách mateřské školy). Dále zajistí potvrzení žádosti dětským lékařem, který má dítě v péči. Žádost v termínu zápisu osobně donesou do mateřské školy, kde dostanou evidenční číslo své žádosti.

Pro ověření totožnosti žadatele a dítěte je nutné donést k zápisu občanský průkaz žadatele a rodný list dítěte.

Do 30 dnů od přijetí žádosti je na webových stránkách mateřské školy a na přístupné vývěsce v mateřské škole zveřejněn pod evidenčními čísly žádostí seznam přijatých dětí. V případě nepřijetí dítěte dostanou rodiče doporučenou zásilkou písemné rozhodnutí. Proti rozhodnutí je možné se prostřednictvím ředitelky mateřské školy do 15 dnů odvolat ke Krajskému úřadu Pardubického kraje (podrobnější informace o ustanovení zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, jsou uvedeny na rozhodnutí).

Mgr. Gabriela Kabešová, MBA

ředitelka mateřské školy

V Bylanech dne 19. 8. 2021

Seznam přijatých dětí v přijímacím řízení 2021/2022b na uvolněné místo